XIV Jarmark Hubertowski, niedziela 15.06.2014

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego z przyjemnością zaprasza na XIV - kolejną edycję Jarmarku Hubertowskiego w niedzielę 15 czerwca 2014. Pełen atrakcji program dla młodzieży starszej tudzież młodszej oraz dzieci publikujemy na pięknym plakacie (puknij obok) autorstwa Studia Furia znanego z przedwojennej solidności.
 
Zalesianie i sąsiedzi! Przybywajcie tłumnie zapraszajac na Jarmark swoich przyjaciół i znajomych, np. wysyłając im odnośnik do plakatu z programem Jarmarku: http://zalesie-gorne.pl/jh14/JH14_plakat.html. To piękne wydarzenie dochodzi do skutku dzięki trudowi szeregu osób i organizacji umownie zwanych Komitetem Zaleskim (czyli KOZĄ) oraz ofiarności niezawodnych Dobrodziejów Jarmarku wymienionych na plakacie.
 
Gości Jarmarku obowiązuje bardzo krótki regulamin - goście mają wszelkie prawa i dwa obowiązki - przyjść i chwalić.
Kontakt: jarmark@zalesie-gorne.pl, tel. (22) 3762194.

Zarząd Stowarzyszenia, 09.06.2014

Kuplety Prezesa

Stanisław Szczyciński, Prezes KS Hubertus, najlepszy na świecie kompozytor między sportowcami, swego czasu skomponował był muzykę, którą ubrał w eleganckie nuty oraz napisał słowa "Kupletów Prezesa", które śmiało mogą pretendować do hymnu Zalesia Górnego. Zalesianie goszczący na Jarmarkach podchwycili hymn i na miejscu dodali kolejne zwrotki. Prezes zachęca do wydrukowania sobie przynajmniej słów i wspólnego śpiewania przy każdej okazji. Na marginesie warto zauważyć, że ponadczasowość "Kupletów" zawdzięczamy autorkom i autorom nazw zaleskich ulic, niepodlegających zmianom dziejowym.

Tadeusz Browarek, aktualizacja 20.05.2013

XIII Jarmark Hubertowski - Archiwum, 08-09.06.2013

XII Jarmark Hubertowski - Archiwum, 10.06.2012

Design by flankerds.com