XLVII Spotkania z Pieśnią 10-11.11.2021 r

Wydarzenie od: 10-11-2021Wydarzenie do: 11-11-2021

Po raz XLVII zapraszamy na wspólne śpiewanie przy akompaniamencie Jacka Soleckiego i dawkę wiedzy historycznej  w niedoścignionym wykonaniu prof. Grzegorza Nowika tym razem aż w dwóch odsłonach 10 i 11 listopada 2021 r.  Dużo będzie się działo. Uzupełnimy naszą wiedzę o to, czego nie udało się nam zobaczyć w sierpniu oraz o niezwykłe doznania smakowe.

10 listopada 2021 r na zaproszenie Muzeum Józefa Piłsudskiego śpiewamy przy ognisku w Sulejówku. Robimy wszystko co możliwe, by niedostępny w sierpniu z powodu remontu Dworek rodzinny "Milusin" móc zwiedzić tego dnia. Autokar wyrusza sprzed Ośrodka Zdrowia w Zalesiu Górnym o godz. 16:45. Powrót do Zalesia planujemy na godz. 20:30-21:00. Koszt 5 zł od osoby. Zgłoszenie za pośrednictwem przycisku "ZAMÓW"

11 listopada 2021 r śpiewamy w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym w nowej sali gimnastycznej (wejście od ul. Białej Brzozy). Rozpoczynamy o godz. 15:45. 

Odrodzona Polska to niezwykła mieszanka kultur, języków, religii ale także smaków. Pomyśleliśmy, że w tak niecodzienny sposób moglibyśmy "dotknąć", a właściwie posmakować ówczesnej Rzeczpospolitej.

Dlatego podczas Spotkań z Pieśnią 11.11.2021 r będzie można spróbować smaków z Małopolski, Śląska, Wielkopolski, Mazowsza, Pomorza, Litwy, Galicji czy Wołynia przygotowanych przez uczniów szkoły. A to wszystko dzięki życzliwości Dyrekcji i zaangażowaniu nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym.

Śpiewnik można pobrać na telefon

Rezerwujcie sobie czas i bądźcie w tych dniach z nami, by godnie i radośnie świętować Dzień Niepodległości!!

Zespół Spotkań z Pieśnią

Sławek i Ewa Kozłowscy
Grzegorz i Mirosława Nowikowie
Jacek i Marzena Soleccy

 

  • Data ostatniej modyfikacji:
  • Autor modyfikacji: Mirosława Hołownia-Nowik
Powered with Quick.CMS