IX Festiwal Piosenki Dołującej na Zimnych Dołach za nami. Za rok 10 edycja.

Wydarzenie od: 04-09-2021Wydarzenie do: 04-09-2021

IX edycja zainicjowanego przed laty przez SPZG Festiwalu Piosenki Dołującej odbyła się jak zwykle na Zimnych Dołach 4.09.2021 r. Festiwal zaczął się o godz.15:00 a wieczorem rozbłysła jasnym światłem gwiazda wieczoru Artur Andrus. Skumulowane czynniki dołujące dominujące w konkursowych piosenkach w połączeniu z wszelkimi odmianami humoru stworzyły niezwykłą mieszankę, która przyciąga na polanę na Zimnych Dołach z roku na rok coraz liczniejszą publiczność. W tym roku też zbiorowo daliśmy się zdołować tak bardzo jak tylko się da. "Smutek - to radość inaczej" - to motto festiwalu stworzone  przez Andrzeja Poniedzielskiego pozwala każdemu z nas na swobodną interpretację zaprezentowanej tego dnia twórczości występujących artystów. 

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego przyznało nagrodę "Złota łza" zespołowi "Pod Fryzjerką" za piosenki o mądrej treści, energetycznej muzyce i w brawurowym wykonaniu.

Więcej o Festiwalu  można dowiedzieć się z jego oficjalnej strony internetowej, na stronie facebookowej

W przyszłym roku 10 jubileuszowy Festiwal Piosenki Dołującej. Ma być niezwykły! Potrzebujemy sponsorów, by taki był. Liczy się każda złotówka czy euro :-) Chętnych prosimy o kontakt: spzg@zalesie-gorne.pl.

Do zobaczenia za rok!

 

  • Data ostatniej modyfikacji:
  • Autor modyfikacji: Mirosława Hołownia-Nowik
Powered with Quick.CMS