Jarmark Hubertowski 2019

Już za chwilę, za momencik rozpocznie się XIX Jarmark Hubertowski, święto Zalesia Górnego i jego mieszkańców. Wydarzenie współorganizowane przez większość organizacji i instytucji funkcjonujących na terenie Zalesia Górnego i okolic. Organizację wydarzenia wspierają zalescy przedsiębiorcy, sympatycy i samorząd. Spotkajmy się drodzy zalesianie i sąsiedzi i zobaczmy co u nas słychać. Gwarantujemy atrakcje i dobrą zabawę.

Na XIX Jarmarku Hubertowskim podczas Pierwszych Leśnych Targów Zdrowia i Urody prezentować się będzie Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda, którą witamy w gronie Przyjaciół, wspierających nasze Stowarzyszenie.
Z okazji 5-go jubileuszu działalności życzymy naszym Sąsiadom kolejnych lat obfitości i realizacji planów.

Nie może Ciebie tu zabraknąć, wszak tyle atrakcji zaplanowaliśmy. Uwaga! Zaczynamy już w piątek 7.06! Zapraszam gorąco!

Przypominamy że Stanisław Szczyciński, Prezes KS Hubertus, najlepszy na świecie kompozytor między sportowcami, swego czasu skomponował był muzykę, którą ubrał w eleganckie nuty oraz napisał słowa "Kupletów Prezesa", które śmiało mogą pretendować do hymnu Zalesia Górnego. Zalesianie goszczący na Jarmarkach podchwycili hymn i na miejscu dodali kolejne zwrotki. Prezes zachęca do wydrukowania sobie przynajmniej słów i wspólnego śpiewania przy każdej okazji. Na marginesie warto zauważyć, że ponadczasowość "Kupletów" zawdzięczamy autorkom i autorom nazw zaleskich ulic, niepodlegających zmianom dziejowym.

Powered with Quick.CMS