Konkurs "Mój najpiękniejszy ogród 2024"

Wydarzenie od: 02-06-2024Wydarzenie do: 02-06-2024

Jeśli podczas spaceru po Zalesiu zauważą Państwo na ogrodzeniu niecodzienną, połyskującą w słońcu tabliczkę, która przyciągnie Waszą uwagę, to znak, że za tym ogrodzeniem kryje się jeden z ogrodów nagrodzonych w  konkursie na  "Najpiękniejszy ogród." W kolejnych czterech edycjach jest już ich całkiem sporo. 

W tym roku także zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym bliska jest przyroda, piękno krajobrazu, ekologia i wypoczynek na świeżym powietrzu do udziału w najnowszej jego edycji i pochwalenia się swoim ogrodem, bądź wyrażenia zachwytu ogrodem sąsiada, poprzez zgłoszenie jego ogrodu do konkursu.

Celem konkursu jest inspirowanie mieszkańców Zalesia Górnego i okolicy do urządzania i zagospodarowania swego miejsca na ziemi, kształtowanie poczucia piękna oraz rozwijanie związanych z tym form rekreacji oraz popularyzowanie zdrowego stylu życia wśród otaczającej nas przyrody.

Zgłoszenia  przyjmowaliśmy do 2 czerwca 2024 r. na adres ogrod@zalesie-gorne.pl lub pod nr tel. 22 3762194.

Niektórzy byli nieco zaskoczeni, kiedy zapukali do nich członkowie SPZG z propozycją zgłoszenia ogrodu do konkursu. Z pewnością był to wyraz zachwytu dla otoczenia w jakim Państwo żyjecie na co dzień. Uzyskawszy zgodę na zgłoszenie  ogrodu do konkursu, przekazali wizytówkę SPZG i Regulamin konkursu.

Wręczenie okolicznościowych tabliczek oraz nagród laureatom konkursu nastąpi 16 czerwca 2024 r podczas  Pikniku Hubertowskiego, który odbędzie się na terenie szkoły podstawowej w Zalesiu Górnym.

Serdecznie zapraszamy!

  • Data ostatniej modyfikacji:
  • Autor modyfikacji: Mirosława Hołownia-Nowik
Powered with Quick.CMS