Mój najpiękniejszy ogród - konkurs

Wydarzenie od: 18-06-2023Wydarzenie do: 18-06-2023

Nawiązując do poprzednich edycji konkursu na "Mój najpiękniejszy ogród" z lat 2017-2019, po 3 letniej przerwie, zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym bliska jest przyroda, piękno krajobrazu, ekologia i wypoczynek na świeżym powietrzu do udziału w najnowszej jego edycji i pochwalenia się swoim ogrodem, bądź wyrażenia zachwytu ogrodem sąsiada, poprzez zgłoszenie jego ogrodu do konkursu.

Celem konkursu jest "inspirowanie mieszkańców Zalesia Górnego i okolicy do urządzania i zagospodarowania swego miejsca na ziemi, kształtowanie poczucia piękna oraz rozwijanie związanych z tym form rekreacji" oraz popularyzowanie zdrowego stylu życia wśród otaczającej nas przyrody.

Zgłoszenia  przyjmujemy do 8 czerwca 2023 r. na adres ogrody@zalesie-gorne.pl lub pod nr tel. 22 3762194.

Prosimy się nie zdziwić jeśli zapuka do Was członek SPZG z propozycją zgłoszenia Waszego ogrodu do konkursu. Z pewnością będzie to wyraz zachwytu dla otoczenia w jakim Państwo żyjecie na co dzień. Poprosi Was o zgodę na zgłoszenie Waszego ogrodu do konkursu, przekaże wizytówkę SPZG i Regulamin konkursu "Mój najpiękniejszy ogród 2023"

Wręczenie okolicznościowych tabliczek oraz nagród laureatom konkursu nastąpi 18 czerwca 2023 r podczas Rodzinnego Pikniku Hubertowskiego .

Serdecznie zapraszamy!

  • Data ostatniej modyfikacji:
  • Autor modyfikacji: Mirosława Hołownia-Nowik
Powered with Quick.CMS