Warsztaty Dzika Kosmetyka już wkrótce!

Warsztaty odbędą się 21 października w godz. 10:30 do 13:00 w Domu Sołeckim ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym.
Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem przycisku "ZAMÓW"
 
Dzika Kosmetyka to spotkania warsztatowe, na których, pod okiem instruktorki, uczestnicy samodzielnie wykonają ustalony wcześniej kosmetyk lub produkt z zakresu tzw. chemii domowej.
Wszystkie z wykonywanych produktów oparte są na szacunku dla przyrody, przemijalności pór roku i sięganiem po to, czym wartościowym Matka Ziemia może obdarować nas w danym momencie. Korzystamy więc z roślin, zebranych lokalnie, małych tłoczni olejowych i pasiek. Jeśli przepis wymaga zakupu czegoś, co w naszym kraju nie występuje, staram się kupić to w małych, lokalnych sklepach, omijając międzynarodowe sieciówki. Wspierając się ideą less waste, podczas warsztatów używamy opakowań szklanych wielokrotnego użytku.
Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich uczestników. Nie ma dolnej ani górnej granicy wiekowej. To zajęcia, mające łączyć wszystkie pokolenia.
Optymalna ilość osób na jednych warsztatach: 5-12 osób.
Uczestnicy otrzymują każdorazowo przepis, z którego korzystają na zajęciach, tak, aby w razie chęci, mogli bez problemu wykonać kiedyś kosmetyk samodzielnie, w domu
 
Podczas warsztatów istnieje również możliwość zakupu wytwarzanych przez instruktorkę kosmetyków i mazideł leczniczych.
 
I na koniec dobra wiadomość: zajęcia 21.10 są bezpłatne. 
 
 
 
 
 
  • Data ostatniej modyfikacji:
  • Autor modyfikacji: Mirosława Hołownia-Nowik
Powered with Quick.CMS