XLVI Spotkania z Pieśnią inne niż wszystkie!

Wydarzenie od: 15-08-2021Wydarzenie do: 15-08-2021
Idea radosnego świętowania ważnych w naszej historii dni przyświeca nam, zespołowi Spotkań z Pieśnią, od samego początku.
Wspólne śpiewanie połączone z gawędą historyczną to połączenie przyjemnego z pożytecznym, pewnie dlatego mamy liczne grono wiernych uczestników tego przedsięwzięcia. W XLVI edycji  zaproponowaliśmy nową formułę, korzystając z możliwości jakimi dysponujemy.
Po roku spotkań on-line zaprosiliśmy na niezwykle interesującą wycieczkę. Dosłownie i w przenośni.
Z okazji Święta Wojska Polskiego obchodzonego w rocznicę zwycięskiego odparcia bolszewickich hord spod Warszawy w 1920 r pojechaliśmy do Sulejówka, w którym osiadł Wódz Naczelny i autor tego zwycięstwa Józef Piłsudski. Dziś, po wielu latach starań, otworzyło tu swe podwoje dla odwiedzających Muzeum jego imienia prezentując niezwykle ciekawą bryłę architektoniczną oraz z niezwykle interesującą wystawę.
Byliśmy tam już wielokrotnie, także w trakcie jego budowy. Teraz obejrzeliśmy efekt finalny.
Był czas na chwile z historią oraz z piosenką, czyli na to co lubimy i znamy, ale w jakże ciekawej scenerii!
 
Wyjechaliśmy autokarem z Zalesia w niedzielę 15.08. 2021 r. ok.godz.11:00, wróciliśmy ok.19:00. O tym co działo się w tym czasie oraz o swoich wrażeniach opowiadają uczestnicy wycieczki p. Basia Tokarska i p. Jan Kazimierz Siwek. Oddajemy im głos.
Wszystkim uczestnikom Spotkań serdecznie dziękujemy za miło i pożytecznie spędzony wspólnie czas oraz za Wasze pogodne twarze i ciepłe słowa.
 
Następne Spotkania z Pieśnią odbędą się 11.11.2021 r. Już dziś wiemy, że też będą bardzo ciekawe i równie niecodzienne. Zapraszamy!
 
 
Zespół Spotkań z Pieśnią 
                                          Sławek i Ewa Kozłowscy
                                          Grzegorz i Miłka Nowik
                                          Jacek i Marzena Soleccy
 
 
 
 
  • Data ostatniej modyfikacji:
Powered with Quick.CMS